منوی دسته بندی

آیا ربات های فارکس دوستان خوبی برای معامله کردن هستند؟

آیا ربات های فارکس دوستان خوبی هستند

ربات های فارکس دوستان خوبی برای معامله کردن هستند؟

معرفی ربات های معامله گر

نحوه کار کردن ربات های معامله گر

ربات های ارز دیجیتال و بورس ایران

سخن پایانی


برگشت به لیست

ربات های معامله گر چه هستند؟

ربات های فارکس معامله گر با استفاده از الگوریتم و فرمول های خاصی که از پیش برنامه نویسی شده است به معامله یا همان خرید و فروش می پردازد. اینکه آن ها چه زمانی و چگونه تشخیص می دهند که کدام سهم را به طور مثال بخرند و یا بفروشند، بر عهده همین الگوریتم هاست .

ربات‌ های تریدر یا معامله کننده، توسط برنامه‌ نویس‌ ها کدنویسی و ساخته می‌شوند. یک ربات معامله گر فارکس می‌تواند هم بصورت عمومی و هم بصورت اختصاصی مورد استفاده قرار بگیرد. ربات‌ های عمومی که به رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد، کارایی خوب و لازم را ندارند و بیشتر مواقع فقط باعث ضررهای بسیار سنگین معامله گر می‌ شوند چرا که این ربات ها با دقت بسیار کمی ساخته شده اند و نقاط ضعف آنها اصلاح نشده اند. 

معامله‌گران حرفه‌ ای و بزرگ اغلب از ربات‌ های اختصاصی استفاده می‌کنند که یا خودشان ربات ها را کدنویسی می کنند و یا اینکه ربات ها را از یک برنامه نویس خریداری می کنند. فراموش نکنیم که در حال حاضر ربات ها دارای هوش پیشرفته ای در حد انسان نیستند و به همین علت نمی توانند بطور کامل سودهای فوق العاده ای به ما بدهند پس نباید بطور قطعی و کامل تنها بر روی یک ربات سرمایه گذاری کنیم و معامله دستی را نباید فراموش کنیم.


خرید ربات پیشرفته MACD


برگشت به لیست

ربات های فارکس معامله گر هوشمند چگونه کار می کنند؟

این نوع از ربات‌ ها قبل از هر عملی ابتدا به تجزیه و تحلیل پرداخته و براساس الگوریتم‌ و فرمول های از پیش برنامه نویسی شده، کار خرید و فروش ارز و غیره را انجام می‌ دهند. بعضی از این ربات‌ ها تنها وارد معامله می شوند و برخی دیگر به پیش بینی بازار و تحلیل داده‌ ها نیز می‌ پردازند. غالباً ربات‌ های معامله‌ گر بر اساس داده‌ های منطقی و کد نویسی ریاضیات کار می‌کنند و این ویژگی را دارند تا به حواشی و اتفاق های لحظه ای واکنش نشان دهند.

یکی از مزایای بزرگ ربات های معامله گر، دور بودن از احساسات، عواطف، خشم، طمع و هر نوع احساس دیگری است که موجب ضرر در بازارهای مالی می شود.


برگشت به لیست

ربات های معامله گر ارز دیجیتال و بورس ایران

بسیاری از ربات های موجود در بازار مربوط به فارکس (بازار جهانی) است اما ربات های معامله گری هم برای ارزهای دیجیتال ساخته شده است که بیشتر راهنما هستند و به معامله گر اعلام می کند که فلان ارز دیجیتال شرایط خوبی برای خرید و فروش دارد و معامله گر با توجه به سیگنال دادن ربات، وارد معامله می شود.

ربات های معامله گر ارز دیجیتال بیت کوین

ربات های معامله گر ارز دیجیتال بیت کوین یکی از محبوب ترین ربات های ارز دیجیتال بشمار می رود که با استفاده از این ربات می توان سرعت ورود و خروج معاملات بیت کوین را افزایش داد. برای پیدا کردن ربات های مرتبط فقط کافیست واژه Trader Bot را در گوگل جستجو کنید تا هزاران نمونه ربات را به شما پیشنهاد دهد اما ما کار شما را راحت تر کرده ایم.

ما کار شما را راحت تر کرده ایم. حتماً می پرسید چطور؟!!!

تیم تخصصی آرک فارکس با بررسی و تست ربات های مختلف، تعدادی از بهترین ربات های فارکس و ارز دیجیتال را در دسترس شما قرار داده است. فراموش نکنید که ربات های رایگان، کدنویسی شده توسط تیم تخصصی آرک فارکس نیستند و تنها ربات هایی که قابلیت خرید دارند، توسط ما طراحی شده اند.

ربات های معامله گر در بورس ایران (تالار شیشه ای)

بعلت محدودیت های بسیار زیاد بورس ایران و همچنین شفاف نبودن روند بازار بعلت مسائل اقتصادی، سیاسی و …، تیم آرک فارکس به هیچ وجه معامله کردن در بورس ایران را پیشنهاد نمی کند اما برای دسته ای از دوستان که علاقه مند هستند ریسک های بسیار زیادی را به جان بخرند و در بازار ایران فعالیت کنند، توضیحی در مورد ربات های معامله گر بورس ایران خواهیم داد. 

ربات های معامله گر در بورس ایران نیز عملکرد خوب و مناسبی دارند و با سرعتی زیاد، معاملاتی تقریباً منطقی را برای معامله گران به ارمغان می آورند. 


برگشت به لیست

سخن پایانی

با توجه به پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی، پای ربات های فارکس به دنیای معامله گری نیز باز شده و می توان ربات ها را جایگزین خوبی برای معامله گری دانست چرا که این ربات ها از هرگونه عاطفه و احساس مختلف که تاثیر سوء بر معامله گری بگذارید، دور هستند اما نباید این مساله مهم را فراموش کنیم که ذهن انسان پیچیدگی هایی دارد که هنوز ربات ها به این پیچیدگی ها دست پیدا نکرده اند و به همین علت، نمی توان 100 درصد بر روی ربات ها تمرکز کرد. 

پیشنهاد آرک فارکس، استفاده از ربات های اختصاصی است که کدنویسی خاصی داشته و نقاط ضعف آنها تا حد ممکن کاهش یافته. در اینصورت می توانید سودهای بسیار خوبی را از بازار کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید